Víkendové výsledky mužů

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 05 Září 2022 10:29)   

3.9. Poličná - FK Příluky A 2:0 (0:0)

„K utkání v Poličné jsme bohužel měli neuvěřitelné množství absencí klíčových hráčů. Z A týmu jelo pouze sedm hráčů, doplnění o tři hráče B týmu a jednoho dorostence. V utkání nebylo moc co řešit, hrálo se v podstatě jen na naši půlce, domácí měli jednu šanci za druhou. V podstatě byl zázrak, že jsme do poločasu přežili 0:0. Navíc po zranění našeho záložníka musel do hry i náš trenér L. Lošťák. Výborně zachytal náš gólman, který vychytal nejméně šest dalších jasných gólů! Všichni naši hráči statečně bojovali do posledních sil, ale po střídání tří hráčů domácích v 63. min. už to bylo kritické. Dostali jsme gól, ale snažili se o malý zázrak. Domácí pak ještě pojistili v poslední minutě na 2:0. Naši hráči bojovali až do závěrečného hvizdu a za svůj obětavý výkon v hodně kombinované sestavě zaslouží velké poděkování."

 

4.9. SK Lípa - FK Příluky B 2:1 (2:0)
Branky: Adamík

 
free pokerfree poker

PřihlášeníCopyright © 2011 FK Příluky.