Muži zakončili sezónu vítězně

Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 20 Červen 2022 14:04)

19.6.2022 FK Příluky A - Choryně  4:2 (2:1)
Branky: Adamík, Frolek M., Julina, Peterka - Vedral, Landa J.

Nedělní utkání na Příluku bylo posledním v sezóně a začátek tomu i odpovídal. Oba týmy již byly duchem na prázdninách, navíc bylo tropické vedro a prvních 30 min. se hrál fotbal na půl plynu. Hosté ze své první šance v 5 min. skórovali, kdy po křídle zatáhli míč k 16-tce domácích, následoval centr a nikým nebráněný Vedral dal hlavou pohodově gól – 0:1. Domácí za 5 min skórovali ze zrcadlově stejné akce, kdy Peterka zatáhl na křídle míč, centr a nikým nebránění Adamík dal hlavou gól a vyrovnal skóre na 1:1. Další gól domácí přidali v 18 min., kdy po přímém kopu změnil směr míče Frolek M., a gólman hostí ho již nestihnul před čárou chytit – 2:1. Po té se teprve začalo hrát trochu bojovněji a do poločasu se skóre již nezměnilo. Hned po obrátce z nenápadné akce minul domácí gólman Kopřiva míč a útočník Landa J. pohodlně vyrovnal do prázdné branky – 2:2. Domácí vystřídali, do hry šel Kolumbijec Diego Plata a jeho nádherně kopnutý přímý kop usměrnil pohodově do brány hostí Julina 3:2. Ke konci zápasu se překvapivě začalo ostřit a rozhodčí tahal jednu žlutou kartu za druhou. V 80 min. kopali domácí přímý kop a postavenou zeď obstřelil Peterka a skóre zakončil na konečných 4:2. Domácí Příluky tak vrátily svému soupeři porážku z podzimu stejným skóre.