Víkendové výsledky

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Neděle, 24 Duben 2022 10:27)   

sobota:
FK Příluky dorost - Fryšták 3:2 (3:2)
Branky: Traub 2x, Hrstka


FK Příluky A - Halenkov  2:0 (2:0)
Branky: Machalíček, Adamík

Sobotní utkání na Příluku bylo dalším bojem Příluku o postup v tabulce do vyšších pater. Utkání začali lépe domácí a hned v 5 min. šel ze strany sám na brankáře domácí Adamík, ale levačkou trefil jen brankáře hostí Trlicu. V 11 min. se dostal mezi obránci hostí k míči domácí Pajtáš a sám na hraně 16-tky nastřelil v tutové šanci pouze brankáře hostí. To samé si zopakoval stejný hráč za dvě minuty, se stejným efektem. Obrana hostí byla až příliš prostupná a po nepovedené ofsajd pasti se dostal do brejku Machalíček a střelou kolem brankáře otevřel skóre – 1:0.

Hosté se snažili o odpověď a hrozili především ze standardních situací, ale domácí obrana si s tím vždy poradila i přes pár závarů a šancí hostí. V 38 min. po centru Adamíka se dostal k hlavičce Machalíček, ale jen do náruče brankáře. Minutu před přestávkou se ale měnilo skóre po druhé, kdy se k dalekonosném centru ve vápně hostí dostal nehlídaný Machalíček a nasměroval míč těsně k tyči, brankář hostí se ještě snažil míč zachytit, ale dobíhající Adamík míč dotlačil do sítě a určil stav poločasu na 2:0.

Po přestávce domácí mohli litovat, že v prvním poločase nedali více branek, protože hosté se snažili o kontaktní branku a tak měli přílučtí poměrně hodně práce. Celý druhý poločas se nesl ve znamení boje o každý míč, okořeněné čtyřmi žlutými kartami, byť jich mohl hlavní rozhodčí udělit daleko více. Domácí pozorně bránili a podnikali brejkové útoky, při jednom z nich byl posledním obráncem faulován bez míče domácí Ulman, ale k překvapení všech hlavní rozhodčí, i přes signalizaci faulu pomezním, červenou kartu neudělil. Hosté se snažili o nemožné v podobě zvrácení výsledku, ale domácí si náskok pohlídali a útočníky hostů v podstatě k ničemu nepustili a domácí brankář Kopřiva se chvílemi v bráně nudil. Příluky vyhrály díky své bojovnosti zaslouženě a mají 5 výhru za sebou s plným počtem 15 bodů, která je posunula ke kýžené záchraně. Jsou tak černým koněm jarní části valašské skupiny a od soupeřů, kde na podzim ztratily body, si je berou zase zpět.

 
free pokerfree poker

PřihlášeníCopyright © 2011 FK Příluky.