Přílucké gólové hody hody doprovody...

Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 18 Duben 2022 09:27)

sobota 16.4.
FK Příluky B - Komárov  8:0 (2:0)
branky: Koudelík 2x, Januš (pk), Klíš, Peterka, Budín, Šranko, Juřenčák

neděle 17.4.
FK Příluky dorost - Velké Karlovice  9:1 (4:0)
branky: Peterka 3x, Klimeš 3x, Holík 2x, Traub

FK Příluky A - Prlov  3:1 (3:0)
branky: Machalíček 2x, Adamík
Nedělní utkání na Příluku bylo přímým bojem dvou soupeřů v tabulce. Utkání začalo bojovností obou stran, ale opticky měli navrch hosté z Prlova díky důraznější hře. Prvních 30 min. bylo poměrně nezáživných z obou stran. První gól zápasu dali domácí, kdy v 34 min. po tvrdé ráně Peterky gólman hostí Zvonek míč vyrazil jen před sebe a nabíhající domácí Machalíček v poklidu uklidil míč do prázdné branky - 1:0. Domácí gól nabudil, přepnuli na vyšší rychlost a hned za dvě minuty, kdy se po pasu od obránce dostal k míči domácí Adamík, a ač stíhán obráncem hostí, tak z boku 16-tky tvrdou ránou pod břevno nedal Zvonkovi šanci – 2:0.

Těsně před přestávkou, když už všichni čekali na poločas, dal obránce hostí malou domů, ale nevšimnul si za sebou domácího Machalíčka, který se tak v podstatě zadarmo a pohodlně dostal k míči před brankářem, udělal mu kličku a dal na 3:0. Tento tvrdý direkt, kdy domácí dali během 11 min. 3 góly nakonec rozhodnul o vítězi zápasu.

Po přestávce domácí zaspali a hned z první akce hosté snížili Langerem na 3:1. Tento gól mě za následek nabuzení hostí a celý druhý poločas se nesl v bojovné hře, okořeněné několika žlutými kartami. Hosté z Prlova se snažili snížit pro ně nepříznivé skóre, ale domácí pozorně bránili. Hosté měli velkou šanci v podobě brejku, ale útočník Prlova zbrkle přestřelil bránu. Následně trefili břevno domácí branky. I domácí měli šanci a mohli zvýšit Peterkou, který měl ale míč na špatnou nohu a tak jen trefil gólmana Zvonka. Hosté se snažili o nemožné v podobě zvrácení výsledku, ale domácí si náskok pohlídali. Příluky vyhrály díky své bojovnosti zaslouženě a mají 4 výhru za sebou s plným počtem 12 bodů, která je posunula na 11. místo v tabulce.