Příluky "B" - Fryšták "B" 2:4 (0:2) [29.9.2012]

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator (Sobota, 29 Září 2012 10:48)   

Hráči Příluk si mysleli, že se zápas vyhraje sám, nestalo se a tak po prvním poločase prohrávali 0:2. Hosté poprvé udeřili v 11 minutě, kdy  centr z levé strany hlavou uklidil za Metelovi záda nabíhající hráč Fryštáku, 0:1.

Další gól dostali domácí po chybě Zahradnického, který si nepohlídal levého záložníka a osamocený hráč bez problému zatáhl míč až před Metelu a skóroval, 0:2.

V prvním poločase měl dobrou šanci Šuta, který nabíhal na ostrou přihrávku z levé strany. Míč mu však těsně před nohou skočil, a tak ho netrefil přesně a minul bránu.

Druhý poločas taky nezačal nejlépe pro Příluky. Zahradnický nejprve přestřelil branku z malého vápna, kam nečekaně míč propadl přes obranu hostů. A následně hosté v 55 minutě zvýšili na 0:3. Příluky se ale nevzdávali a začali nepříjemně Fryšták tlačit.

Po standardní situaci z pravého rohu velkého vápna míč sice skončil v brance hostů, Frolkovi, který hlavičkoval, však branka nebyla uznána za faul na brankáře. Na 1:3 tak snížil až v 65 minutě POLANSKÝ. A o 8 minut později, v 73 minutě, skóroval podruhé, 2:3. Tlak na hostující Fryšták rostl.

Příluky měli šance na vyrovnání. V 85 minutě ale pohřbil jejich naděje Fryštácký stodesetikilový těžkotonážník, kterého se nepodařilo domácí obraně uhlídat, prošel pokutovým územím až před Metelu a uzavřel stav na utkání na 2:4.

Góly

  • Polanský 2x

Sestava

Metela
Ratajský Polanský Janků L. (C)
Krumpolc
Zahradnický Blažek
Šuta Bittner
Ondroušek Mezírka

Střídali: Frolek R., Pokorný T.

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.