Další 3 body - muži porazili Louky

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Neděle, 06 Květen 2018 21:10)   

FK Příluky - SK Louky  2:1 (2:1)
Branky: Kotík 2x
Muži porazili dvěma góly Kotíka Louky a míří tak úspěšně za záchranou. Bodovali v posledních 6-ti zápasech s počtem 15 bodů !

Utkání mezi domácím Přílukem a hostujícími Loukami mělo nádech derby, neboť hodně hráčů se vzájemně zná a jak někteří s oblibou říkají, dá se k soupeři dojet trolejbusem. První minuty byly v rámci vzájemného oťukávání a různých pološancí na obou stranách. Na první gól se čekalo do půlky poloviny poločasu, kdy v 25. minutě po levé straně utekl obraně hostí domácí Kotík a překonal pěknou střelou brankáře hostí Pavelku - 1:0. Hosté se nezalekli a za pouhé tři minuty vyrovnali na 1:1 po střele hostujícího Janči. Aby to nebylo málo, tak za pár minut, konkrétně v 35. minutě opět skóroval po pěkné akci Kotík na 2:1. Konec poločasu ukončil tuto 10-ti minutovou přestřelku.

Do kabin tak odcházeli spokojenější svěřenci trenéra Zdenka Juliny. Ve druhé půli se diváci branky už nedočkali Utkání však nebylo ještě zdaleko rozhodnuto, neboť Louky disponují velmi kvalitními útočníky, kteří dokáží hodně pozlobit obrany soupeřů. Příluky však měly jednobrankový náskok a do útočení se příliš nepouštěly a držely hosty na dostřel. Ve druhém poločasu se tak hosté snažili o srovnání, ale nabízené šance nevyužili. Taktéž domácí promarnili několik šancí a tak nakonec zůstalo skóre z prvního poločasu 2:1. Domácí tak oplatili hostům z Louk porážku z podzimu na jejich hřišti a připsali si tak důležité tři body ve hře o záchranu.

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.