Příluky vezou ze Slavičína 3 body!

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Sobota, 14 Duben 2018 18:12)   

FC TVD Slavičín B - FK Příluky 1:3 (1:1)
Branky: 7. Kotík, 73. Dvořáček, 87. Seifert

Komentář: převzato z webu fotbalunas.cz
Béčko Slavičína nastoupilo v dalším jarním domácím utkání poprvé na trávě proti Přílukám a nutno konstatovat, že jim domácí „pažit“ příliš nechutnal. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když hned ve 7. minutě hrubou chybu domácí obrany nekompromisně potrestal hostující Kotík - 0:1. Tato branka domácí zaskočila a dalších dvacet minut se nemohli vzpamatovat. Hosté byli aktivnější a vytvářeli si i více šancí. Až ve druhé části 1. půle se domácí začali prosazovat a jejich snaha byla odměněna po pohledné akci z pravé strany, když přesně zakončoval Überall na 1:1. První půle byla ze strany domácí rezervy nevýrazná, plná nepřesností a hosté dokázali každou možnost využít k protiútoku. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.
Hosté dokázali strhnout výhru na svoji stranu. Do druhé půle vstoupili za nerozhodného stavu lépe domácí, ale jejich útočné snažení bylo bezzubé a tak se iniciativy ujali hosté, když se po nenápadné situaci ve středu pole snadno uvolnil hostující Dvořáček a výstavní střelou do šibenice s dobrých 30-ti metrů poslal hosty do vedení 1:2. Domácí se snažili reagovat na nepříznivý vývoj utkání, ale přes několik střídání a snahu otevřít hru se jim utkání zvrátit nepodařilo, naopak v samotném závěru do otevřené obrany inkasovali potřetí, kdy se trefil prémiovým gólem Seifert - 1:3 a s posledním týmem tabulky tak ztratili všechny body.

,,Před utkáním jsem upozorňoval na zlepšenou hru hostí v jarní části, ale hráči to vzali na lehkou váhu a několikrát jsme hrubě chybovali v obranných řadách. Dopředu to z naší strany také nebyla žádná sláva, a tak jsme po zásluze prohráli. Neodvedli jsme v tomto utkání ani průměrný výkon a neskrývám zklamání. ,“ neskrýval své zklamání z výsledku trenér Jiří Váňa.

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.