První jarní výhra v boji o záchranu 1:0

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Neděle, 08 Duben 2018 20:40)   

Ne 8.4.2018
FK Příluky - Kostelec u Hol. 1:0 (0:0)
Branky: 87. Machalíček

 

Příluky začaly souboj s Kostelcem defenzívně, hosté hned v 1 min. měli šanci v podobě střely z úhlu na bránu. Po té se osmělily a začaly také útoky na bránu hostí, ale bez nějakého většího efektu. Šance Kotíka, Juliny zůstaly nevyužity. Celý první poločas se odehrával především ve středu hřiště, kdy obě strany bojovaly. Hosté si vypracovali několik šancí, ale ty vždy vychytal domácí brankář Bakala. Zvláště přímé kopy hostujícího Kaďorka byly velmi nebezpečné pro domácí bránu. Ve 45 min. měli hosté velkou šanci v 16-tce, kdy 2 osamocení hráči za sebou stříleli na bránu domácích, ale Příluky tuto šanci přežily i díky skvělému brankáři! V druhém poločase se hrálo v poměrně vysokém tempu a proto poslali domácí na hřiště čerstvé posily. Hned v úvodu měli domácí dvě 100%-tní šance, kdy ze dvou metrů napálili míč, ale jen do hostujícího brankáře. Jeden z rozhodujících momentů utkání byl v 65 min., kdy hostující Gerát zkratovitě udeřil po souboji domácího hráče do obličeje a dostal tak po zásluze červenou kartu. Hosté tak dohrávali oslabení. Domácí poslali do hry z lavičky další čerstvé hráče a nastalo obléhání hostující brány. Šancí na skórování měli domácí nespočet, hosté v té době již hráli jen na příležitostné brejky, které ale likvidovala obrana domácích a spolehlivý brankář Bakala. Když už se blížil konec, tak hrající trenér Julina vybojoval na polovině hostů míč, přihrál do brejku Machalíčkovi a ten nekompromisně prostřelil hostujícího gólmana – 1:0. Do konce zbývalo cca 7 min i s nastavením a hosté se snažili vyrovnat, posílali dopředu nákopy a hráli vabank. V závěru měli ještě 2 rohové kopy, ale ty domácí úspěšně odvrátili a utkání tak skončilo vítězstvím domácích.

Sestava domácí: FK Příluky D. Bakala (B), M. Šranko (46. M. Zahradnický) , M. Prokop, L. Adamík (60. R. Machalíček) , D. Dvořáček, Z. Julina, J. Kotík (68. R. Machač), L. Janků, Z. Vlček (90. J. Janáč), P. Čelůstka, J. Polanský, Humpál T.

SK Moravan Kostelec u Holešova L. Kopřiva(B), M. Hradil (80. L. Odložilík), M. Třasoň (83. L. Batoušek) , M. Gerát, M. Ragoš (68. J. Hradil, R. Šimčík, R. Zmeškal, R. Přikryl, M. Václavíček, L. Kaďorek, S. Pelikán

 

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.