FK Příluky "A" - Ořechov 5:1 (2:0) [23.10.2011]

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator (Neděle, 23 Říjen 2011 22:00)   

Příluky hostili doma Ořechov, který má nejlepší bilanci ze venkovních utkání. Na Příluk byl ovšem krátký. V 15 min Machač fantasticky vyvezl balon od vlastní šestnáctky až k šestnástce hostí a posléze přihrál do běhu Strachoňovi a ten se nemýlil. 1:0. O patnáct minut pozděj se Příluk radoval po druhé, po krásné kolmici od Krumpolce se Frolek.D dostal do vápna a jeho příhru před bránu srazil hostující hráč a rozvlnil sít - 2:0. Do konce poločasu měli šance ještě hosté, kteří hrozili hlavně z rohu, ale z jejich šancemi si poradila domácí obrana v čele s výborným golmanem Červenkou..

Druhý poločas Příluky nepolevili a dále stříleli goly. Napřed po centru Strachoně se trefil Machalíček, který dokázal skorovat, idkyž byl faulován a poté se Strachoň trefil po druhé. Další gol domácích zařidil střídající Stuchlík, který využil špatné rozehrávky hosti a ikdyž mohl střílet sám, nesobecky přihrál lépe postavenému Machalíčkovi, který se nemýlil. Hosté se gólu dočkali 7min před koncem, kdy se trefili z penalty.

Do konce podzimní části zbývá poslední zápas (a ještě jeden jako předehrávka jarní části) a Příluky mají úctyhodných 21b.

Góly

  • Strachoň 2x, Machalíček 2x, Frolek D.

Sestava

Červenka
Čelůstka P.
Frolek R. Kolínek J. Dederle J.
Strachoň J. Zedníček D Machač R. Krumpolc J.
Frolek D. Machalíček R.

Střídali: Stuchlík R., Frolek M., Rudecký L.

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.