Další výhra mužů A

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 04 Duben 2022 09:06)   

I.B. sk A, 3.4.2022

FK Příluky – Lidečko 3:0 (2:0)

cca 30 diváků.

Branky: Frolek D., Machalíček, Adamík

Nedělní utkání na Příluku bylo jediné hrané ze skupiny A a to díky relativně hratelnému povrchu. Utkání začalo bojovností obou stran, ale opticky měli navrch hosté z Lidečka. První gól však dali domácí, kdy po několika odrazech míče v 16-tce hostí se z druhé vlny dostal ke střele Dan Frolek a bylo to 1:0. Následovala pasáž tlaku hostí, kdy musel na poslední chvíli vykopávat míč z brankové čáry domácí Zedníček, ale domácí úspěšně všechny šance hostí odvrátili.

Těsně před přestávkou se domácí dostali k brance Lidečka, míč dostal na hlavu domácí Machalíček a zavěsil mimo dosah gólmana hostů Hyžáka – 2:0.

Po přestávce pokračovaly oba týmy v bojovné hře, hosté z Lidečka se snažili snížit pro ně nepříznivé skóre, ale domácí pozorně bránili. Hosté měli velkou šanci v podobě brejku, ale samotného útočníka Lidečka vychytal výborně chytající gólman domácích Kopřiva. Domácí měli také šance v podobě rohu, kdy Machalíček dával hlavou jen půl metru vedle od tyče brány hostí anebo šance unikajícího Kotíka, který z úhlu brankáře hostů Hyžáka neprostřelil. Hosté vystřídali celkem 5 hráčů, ale velký efekt to pro ně nemělo. V 73 min. mohli jít hosté v úniku 3 na 1, ale ten zastavil na půlce hřiště i za cenu žluté karty domácí Zedníček. Udeřilo vzápětí na druhé straně, kdy domácí Diego Plata uniknul obraně hostí, přeloboval míčem vyběhnuvšího brankáře Hyžáka, ale jen do břevna, nicméně dobíhající Adamík hlavičkou poslal míč do brány hostí – 3:0.  Utkání bylo již rozhodnuté, přesto měli hosté 5 min. před koncem možnost pokutového kopu za sporný pád hostujícího hráče v 16-tce domácích. Brankář Kopřiva ale penaltu chytil do své náruče a uchránil si tak čisté konto. Domácí vyhráli díky své bojovnosti zaslouženě.

 
free pokerfree poker
Copyright © 2011 FK Příluky.