Muži vyhráli 3-tí zápas za sebou

Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 31 Srpen 2020 09:03)

FK Příluky A – Jasenná 3:0 (0:0)
cca 100 diváků.
Branky:: Machalíček, Adamík (p), Kojetínský
Rozhodčí: Goňa – Mach, Navrátilová,

Příluky měly oproti poslednímu zápasu již sestavu bez většiny absentérů a bylo to znát na výkonu. Do utkání nastoupily jako favorit a role se nezalekly. Hrály aktivní kombinační hru a hned ze začátku zápasu se dostávaly do gólových šancí po kombinaci anebo rohových kopech. Gólové skóre zápasu se ale nedařilo přes obranu hostí stále otevřít a to i přes vyložené šance Frolka, Machalíčka aj. .

Hosté toho moc v prvním poločase nevymysleli, a kromě asi dvou šancí se domácí brankář Kopřiva v bráně nudil. Po přestávce hra držela tempo, a domácí pokračovali v akcích, které volaly po gólech. Dočkali se v 57 min, kdy domácí Macík zavezl míč po straně k 16-tce, přihrál Ulmanovi, jehož střelu vyrazil gólman hostí jen k volnému Machalíčkovi, který uklidil míč brány hostí – 1:0. Hned za 4 min. se skóre opět měnilo, kdy opět přihrál Ulmanovi do průniku Macík, hosté Ulmana v 16-tce faulovali a byla nařízená penalta. Adamík ji zkušeně proměnil a bylo to 2:0. Hosté se ale nevzdali a byli stále aktivní, nicméně jeiich pokusy končily na výborně chytajícím domácím brankáři Kopřivovi. Skóre se změnilo ještě jednou, kdy střídající domácí Kojetínský v 88 min. zužitkoval skvělou nahrávku do brejku a zvýšil přes gólmana hostí na 3:0. Zápas již byl rozhodnut, zvláště když akce hostů končily neúspěchem. Kaňkou jinak výborného utkání byli fandové z Jasenné, kteří místo fandění sprostě nadávali rozhodčím. Takoví ať radši sedí doma v hospodě.
Nejlepší hráči: Fojtík, Bahulík, Ulman, Macík