Naši muži nedali ani gól a prohráli tak doma s Veselou.

Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pátek, 29 Březen 2019 19:58)

31.3. v 15.00h FK Příluky - TJ Sokol Veselá 0:2 (0:1)

cca 200 diváků.

Na hřiště v Příluku zavítala v malém derby Veselá, která hraje letos na výbornou a druhé místo v tabulce nemá náhodou. Očekával se boj s domácími Příluky, které potřebovaly nutně bodovat a odpoutat se od spodních příček tabulky, ale hosté z Veselé byli favoritem. Začátek zápasu začali domácí náporem a hned v 2.min. měli po přímém kopu tutovku v podobě střely hráče Platy, ale ten zblízka trefil jen gólmana hostí. Dále měli velkou šanci domácí ve 20 minutě při střele z cca 22 metrů hostující gólman stěží vyrážel. Aktivnější byli až do 24 minuty domácí, ale hosté po chybě v domácí využili šanci, kdy hostující Žaludek přeloboval brankáře a stav byl 0:1. V průběhu prvního poločasu měli hosté ještě 2 šance, ale bránu netrefili. Hra se odehrávala především uprostřed hřiště a akce směřující ke gólu byly na obou stranách spíše sporadické.
Po poločase se hra obou týmů zlepšila, přibylo šancí na obou stranách. Hosté trefili 2x tyč a největší tutovku spálil v 60 min. domácí Dvořáček, který trefil zblízka před poloprázdnou brankou hostí jen gólmana. A když se po něm neprosadil ani Frolek, přišel pro domácí trest v podobě brejku hostí a penalty. Tu proměnil Mandˇák a zápas byl rozhodnutý – 0:2 . Domácí sice tlačili hosty až do poslední minuty s cílem vstřelit alespoň čestný gól, ale hostující obrana fungovala bez chyb.

Sestava domácí: Kiza (BR), Čelůstka, Fojtík, Budín, Plata, Šranko, Adamík, Julina, Dvořáček, Frolek, Janků. střídali: Seifert, Bačík Sestava

sestava hosté: Červenka P. (BR), Čoček, Mandˇák, Dlabaja, Dlabaja M., Červenka J., Dujka, Žaludek, Dlouhý, Sokol, Tkadlec střídali: Odstrčilík

Komentář za domácí: Zápas byl poměrně vyrovnaný a soupeř hratelný, bohužel jsme doplatili na střeleckou nemohoucnost, kdy jsme nedali ani největší šance, kdežto soupeř ano. A to se ukázalo jako rozdílové. Přesto a i přes naši marodku musím říci, že hra nebyla vůbec špatná a chtěli bychom proto příště v Malenovicích konečně bodovat.