Výhra mužů v závěrečném zápase

Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 18 Červen 2018 08:49)

FK Příluky - FK Lužkovice-Želechovice 3:2p (1:1)
Branky: Čelůstka, Janků – Král 2x
cca 120 diváků.

Na hřišti v Příluku se za krásného slunečného počasí hrál pro diváky atraktivní fotbal. Začátek zápasu byl opatrnější z obou stran, aktivnější byli hosté. Jejich aktivitu proměnili v gól ve 20 min. kdy po rohu nejdříve domácí centr odvrátili, ale následný druhý centr uklidil hlavou do domácí brány Král. - 0:1. Domácí se probudili a začali podnikat brejky do obrany hostí. Dlouho se nic nedělo až ve 35 min. se domácí Humpál prodral o 16-tky hostí, kde byl faulován. Penaltu proměnil Čelůstka a bylo vyrovnáno na 1:1. I tak ale první poločas vyzněl aktivitou spíše pro hosty z Lužkovic.

Ve druhém poločasu již byli domácí aktivnější, ale přesto se podařilo prosadit hostů, kdy dlouhý centr opět hlavou poslal do domácí brány Král – 1:2. Domácí se s tím nechtěli smířit a započalo tak obléhání brány hostí, kdy se na ně valil jeden útok za druhým. Nakonec se prosadil v 69 min. obránce Janků, který se dostal do 16-tky hostí a přeloboval vyběhnuvšího brankáře Bohma – 2:2. Následoval penaltový rozstřel, který byl naprosto tragický na obě strany. Domácí neproměnili hned 3 pokusy, ale hosté byli ještě bídnější a nedali 4 pokusy! Druhý bod tak nakonec putoval k domácím za výhru 2:1 v penaltách.

Nejlepší hráči: Julina - Král