prohra po 7-mi zápasech

Napsal uživatel Jaroslav Brabec (Pondělí, 21 Květen 2018 16:52)

FK Příluky - Bivoj Tečovice  1:3 (0:2)
Branky: Čelůstka

Na půdu Příluk zavítaly v nedělním odpoledni Tečovice a hrál se zcela vyrovnaný zápas v poli, kdy domácí měli ze začátku více ze hry a hostující brankář Jokl musel během prvních 6 minut řešit 2 prudké střely na svou bránu. Další šanci měli domácí v 15 minutě, ale opět stříleli jen do brankáře. Souboj však ukočíroval Bivoj nakonec do vítězného konce, když během dvou minut trefil dvakrát do domácí branky po střelách z dálky Dorazím a Závoda. Ve druhé půli domácí tlačili a hosté útočili do otevřené obrany, ale na obou stranách a to na výborně připravené hrací ploše končily akce nepřesnostmi v nahrávce nebo v zakončení. Když hosté deset minut před koncem přidali hosté třetí gól, zdálo se být rozhodnuto. Pak ale trefil Čelůstka z trestného kopu čistou šibenici Joklovy branky a kdyby zachovali v závěru sami na gólmana hostí postupující Frolek a po něm Kotík klid, tak mohlo být Bivoji ještě dost horko. Hosté tak oplatili Příluku podzimní domácí porážku a posunuli se v tabulce na 3 místo. Domácí převedli opět velmi dobrý výkon, ale tentokrát střelecky uspěli jen jednou a to nestačilo.