FK Příluky "Dorost" - Jaroslavice 3:2 (1:2) [21.8.2011]

Napsal uživatel Petr Metela (Neděle, 21 Srpen 2011 19:09)

K prvnímu utkání dorostu v nové sezóně přijel na naše hřiště soupeř z Jaroslavic. Prvních 30 minut hry se odehrávalo většinou ve středu hřiště až na pár šancí, se kterými golmani neměli sebemenší problémy. Do vedení se dostali hosté, když střelu útočníka domácí brankář neudržel v rukavících a po dorážce se za ním rozvlnila síť. Jaroslavice mohli přidat další gól, ale brankáře Přichystala zastoupil na posledních chvíli na brankové čáře jeden z beků a nedovolil tak navýšit skóre na rozdíl dvou branek.

Za nedlouho poté se našim dorostencům podařilo srovnat, když se ve vápně dostal k míči Tomáš Vytopil a nemýlil se. Gólu předcházela chyba v komunikaci mezi hostujícím brankářem a obráncem. Už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodnutého stavu, ale naše obrana nechala příliš volného prostoru střílejícímu hráči z Jaroslavic, který poslal míč od tyče do sítě.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když měli několik nebezpečných šancí, se kterými si ovšem neuměli naštěstí poradit, takže se skóre neměnilo. Domácí se dočkali deset minut před koncem zápasu vyrovnávací branky, když se po rohovém kopu prosadil útočník Hefka. Pár minut před koncem zápasu dokázal hlavou přidat ještě gól Adam Strohbach, když nachytal vyběhnutého hostujího golmana. A tak zůstaly všechny body doma.

Góly

• Vytopil T. (40'), Hefka (80'), Strohbach A. (85')

Přichystal
Strohbach P. Baďura